Товари для населення

КОТЛИ ОПАЛЮВАЛЬНІ ПІРОЛІЗНІ

Котли піролізні на українському ринку - явище далеко не нове. Споживач вже знайомий з цією назвою. Всім відомо, що котли піролізні, як правило, в 1,5 - 2 рази дорожчі від традиційних твердопаливних, тому що час їх роботи на одному завантаженні в кілька разів перевищує час роботи дров'яних і вугільних котлів. А що в підсумку, може бути важливіше для споживача, ніж час роботи котла?
Чому ж котли піролізні можуть працювати на одному завантаженні палива на добу і навіть довше? Зрозуміло, час їхньої роботи може вимірюватися в широких межах залежно від багатьох факторів, а саме: температури на вулиці, необхідної температури в приміщенні, ступеня утеплення будинку, виду та вологості палива, а також від того, наскільки правильно спроектована і змонтована система опалення. Але безперечно одне - котли піролізні набагато ефективніше за традиційні.
Переваги піролізних котлів:
• При спалюванні дров, особливо вологих, неможливо досягти таких високих температур, як при спалюванні отриманого з них газу.
• Для горіння газу необхідно менше вторинного повітря, ніж для горіння дров, завдяки чому вища температура горіння і, отже, ефективність і час горіння.
• Процесом горіння піролізного газу легше керувати, газогенераторний котел дає можливість регулювання процесу горіння аналогічно газовим або рідкопаливним котлам.
Принцип роботи
Котли піролізні працюють на принципі піролізного спалювання (або сухої перегонки) палива, суть якого полягає в тому, що під дією високої температури і в умовах нестачі кисню суха деревина розкладається на летючу частину - так званий піролізний газ і твердий залишок - деревне вугілля. Тому їх також називають котли газогенераторні.
Піроліз деревини здійснюється при температурі 200 - 800 ° С. Причому цей процес екзотермічний, тобто йде з виділенням тепла, за рахунок чого, до речі, поліпшується нагрівання і підсушування палива в котлі, і відбувається підігрів повітря, що надходить у зону горіння. У процесі піролізного горіння утворюється мінімальна кількість сажі і попелу, тому котли газогенераторні потребують чищення рідше ніж звичайні.
Представляємо вам опалювальні піролізні котли українського виробництва:
Твердопаливні піролізні котли " КотЭко" 

 
Твердопаливні піролізні котли - це найвигідніше устаткування для облагороджування території, яка знаходиться далеко від цивілізації. У далекому селі або на дачі установка твердопаливного котла у будинку допоможе уникнути труднощів, пов'язаних з нестачею газу/електрики, і обігріти будинок за допомогою будь-якого виду твердого палива.         Як же виглядає і для чого використовується опалювальний котел на твердому паливі ?Корпуси піролізних котлів на твердому паливі  виготовляються з високоякісної сталі(3-6 мм завтовшки). Сам опалювальний котел складається з двох камер, розташованих одна над іншою, і керамічної жаростійкої форсунки, встановленої між цими камерами.
Верхня камера твердопаливного котла є одночасно завантажувальним бункером і камерою, в якій відбувається процес піролізу.

Рекомендації з використання твердопаливного котла«UNIKA»:Значна економія палива досягається при підключенні із застосуванням акумулюючих баків.
Котел не можна постійно експлуатувати при потужності нижче ніж 40%
Модельний ряд піролізних котлів «КОТЕКО» складається з:
12,5 кВт - для опалення 100-150 м ? площі.
20 кВт - для опалення 150-250 м ? площі.
30 кВт - для опалення 250 - 300 м ? площі.
50 кВт - для опалення 450 - 550 м ? площі.
100 кВт - для опалення 900 - 1100 м ? площі.                                                    

 Паливо
Котли піролізні рекомендується опалювати як можна більш сухою деревиною, тоді забезпечується робота котла на максимальній потужності і тривалий термін його служби. Наприклад, дерево з 12 - 20%-ним вмістом води має теплоту згоряння 4 кВт-год на 1 кг деревини, дерево з 50% вмістом води має теплоту згоряння 2 кВт-год / 1 кг деревини.
Одним з різновидів газогенераторних котлів є котли на пеллетах.  В нами представленому котлі доцільно використовувати брикети з деревини, що виробляються аналогічно з пелетами.  
Головна їхня перевага полягає в тому, що котли на пелетах можуть автономно працювати тривалий час - від 1 до 10 діб без додаткового завантаження палива.
Пелети мають теплотворну здатність вище ніж звичайна деревина, а спалювання 1 т пелет рівноцінно спалюванню 450 - 500 м ? газу. Низька вологість пелет, висока ефективність і автоматизація процесу горіння роблять котли на пеллетах дуже привабливими для опалення приватних будинків.
Дрова – найбільш традиційне паливо. Хороші дрова – твердолистяні породи (дуб, бук) – велика віддача тепла, мало сажі. Небажані дрова – соснові породи, вони формують смоляний наліт на стінках котла і в комині, що зменшує потужність котла деколи і в 2-3 рази.
ПОРАДА. Заготовлювати дрова необхідно за 2-3 роки до використання – природня сушка дров в дровітні за 3 роки дозволяє опустити вологість дров з 25% до 12% - необхідної для кращого горіння, для зменшення сажі і смоли.
Брикети – бажане паливо для котлів. Можуть пресуватись з деревних відходів, лушпиння, соломи, кісточок, торфу. Кількість тепла від брикетів практично дорівнює кількості тепла від вугілля, але вони дають значно менше шлаку, попелу і неприємного запаху. Вологість: 8-10%. Зольність: до 1,2%. Теплотворність: 4210-4480 Ккал/кг. Розміри: d - 70мм, l - 100-120мм.

Твердопаливні котли Watra

Твердопаливні універсальні котли КОТеко серії Watra призначені для опалення житлових будинків, дач, теплиць, невеликих виробничих приміщень і т.п. Використання котлів серії Watra дозволить вам істотно заощадити на опаленні та отримати незалежність від монополій поставляють газ і електрику.

Найбільш поширеними, в побутовому сегменті, є котли потужністю 15-20 кВт. Тому ми пропонуємо для побутового використання універсальний котел КОТеко Watra 12,18 для використання в комерційних умовах Watra 65.

Він зроблений з високотехнологічної сталі товщиною 4-6 мм. і оснащений блоком управління який дозволяє працювати котлу в повністю автоматичному режимі. Конструкція котла і його теплообмінника дозволяє добитися ККД котла на рівні 85%. Універсальність котла цієї серії обумовлена тим що він розрахований на використання будь-якого твердого палива: дров, вугілля, деревних, вугільних і торф'яних брикетів, деревних відходів, ін


Основними перевагами котлів КОТеко серії Watra є:

- Простота в обслуговуванні і експлуатації;

- Автоматичне регулювання температури;

- Наявність термометра і манометра;

- Простота підключення до системи опалення;

- Можливість використання як з відкритими так і з закритими системами опалення;

- Можливість використання будь-якого палива;

- Невеликі габаритні розміри і вага;

- Сучасний дизайн не поступається багатьом європейським виробникам;

- Енергонезалежність - котел працює при відсутності елекроенергії;

- Надійність;
- Безпека;
- Екологічність.

Промислові котли
Промислові котли Watra
Промислові котли серії Watra зарекомендували себе як надійні джерела тепла та гарячого водопостачання на великих виробничих підприємствах. Використання універсальних котлів отримує все більш широке застосування в тих регіонах де мало деревини і в той же час достатніх кількостях є вугілля або різні брикети.


Можливість використання існуючого димоходу
Для котла на дерево потрібен окремий канал для димових газів. Категорично не можна користуватись одним каналом для газового котла і для котла на дерево – величезна загроза загорання сажі в димоході і поступлення чадного газу в будинок.
            Всередині комин повинен бути абсолютно щільним (штукатуреним).
            Площа перерізу комина не може бути менша за площу перерізу виходу з котла.
Бажано гільзувати цегляний канал – це захистить стіни від виходу смоли на стіну. Смола в цегляному комині появляється практично у всіх котлів через те, що використовуються дрова з великою вологістю і через те, що котли на дерево «заставляють» працювати в режимі конденсату (температура «зворотки» котла менше +55 0С) зокрема при зовнішній температурі повітря від +5 0С до -5 0С, коли подавати воду в радіатори від котла достатньо з температурою не вищою +60 0С.        Якщо існуючий цегляний комин має розріз 14х14см, для більшості котлів такий канал недостатній - доцільно виводити димові гази утепленою нержавіючою трубою по фасаду.

 
Гарантійні зобов'язання.
Продукція торгової марки КОТеко,  має узгоджені технічні умови, сертифікат відповідності, екологічний висновок.
Виробник гарантує безвідмовну роботу піролізного твердопаливного котла (вироба) протягом 18 місяців з дня продажу, у разі дотримання умов зберігання, транспортування, установки та експлуатації, рекомендованої виробником.
Під час гарантійного періоду, при виникненні несправностей в піролізному котлі (виробі), що не були причиною неправильного користування, або дій іншого характеру з боку споживача, виробник на підставі заяви покупця проводить ремонт несправностей що виникли в піролізному твердопаливному котлі (виробі). У разі неможливості проведення ремонту, несправний виріб підлягає заміні на новий, з умовою повернення несправного виробнику.
Гарантія поширюється на всі деталі та комплектуючі, за умови установки та експлуатації твердопаливного котла відповідно до вимог виробника, виключаючи витратні матеріали до яких відносяться:
1) Шнур ущільнювальний - це витратний матеріал, який замінюється у процесі експлуатації, в залежності від виду, стану і якості палива, що спалюється.
2) Керамічна форсунка - час експлуатації якої залежить від виду, стану і якості палива, що спалюється.

Гарантія не поширюється на пошкодження, що виникли в результаті неправильного використання або природного зносу, витрати на монтаж, витрати на відрядження, збитки в результаті самовільної заміни або ремонту виробу без згоди виробника.


Претензії, щодо якості продукції просимо надсилати на електронну пошту: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.

Консультації з питань придбання можете отримати по тел. 098 211 94 20.

Unika піролізний котел


Unika піролізний котел

Unika твердопаливний котел


Unika твердопаливний котел

Промислові котли UNIKA призначені для опалювання виробничих приміщень площею понад 500 м. кв.
Економічні твердопаливні котли будуть незамінні на виробничих підприємствах, складських та торгових комплексах,
дитячих садах і школах, тепличних і фермерських господарствах, СТО і т.п. В умовах постійно мінливих цін на
традиційні енергоносії, в першу чергу газ, використання котлів КОТеко стає все більш актуальним.
 І чим більше площа опалювального приміщення, тим більше економія. Наприклад: опалення приміщення площею в
1400 м.кв. (при висоті стель 7 м.) піролізним котлом виходить в 4 рази дешевше ніж газом.
 І це в той час, коли всім очевидно, що в найближчому майбутньому ціна газу буде тільки рости.

warta твердопаливний котел


warta твердопаливний котел

Твердопаливні універсальні котли КОТеко серії Watra призначені для опалення житлових будинків, дач, теплиць, невеликих виробничих приміщень і т.п. Використання котлів серії Watra дозволить вам істотно заощадити на опаленні та отримати незалежність від монополій поставляють газ і електрику.

Найбільш поширеними, в побутовому сегменті, є котли потужністю 15-20 кВт. Тому ми пропонуємо для побутового використання універсальний котел КОТеко Watra 12,18 для використання в комерційних умовах Watra 65.

Він зроблений з високотехнологічної сталі товщиною 4-6 мм. і оснащений блоком управління який дозволяє працювати котлу в повністю автоматичному режимі. Конструкція котла і його теплообмінника дозволяє добитися ККД котла на рівні 85%. Універсальність котла цієї серії обумовлена тим що він розрахований на використання будь-якого твердого палива: дров, вугілля, деревних, вугільних і торф'яних брикетів, деревних відходів, ін


Основними перевагами котлів КОТеко серії Watra є:

- Простота в обслуговуванні і експлуатації;

- Автоматичне регулювання температури;

- Наявність термометра і манометра;

- Простота підключення до системи опалення;

- Можливість використання як з відкритими так і з закритими системами опалення;

- Можливість використання будь-якого палива;

- Невеликі габаритні розміри і вага;

- Сучасний дизайн не поступається багатьом європейським виробникам;

- Енергонезалежність - котел працює при відсутності елекроенергії;

- Надійність;
- Безпека;
- Екологічність.

Розширювальні баки


Розширювальні баки

Розширювальні баки - закриті ємності, призначені для автономних  систем опалення з циркуляцією та водопостачання, для запобігання  надлишкового тиску й захисту від гідроударів.
Гідроакумулятори - гідроакумулюючі мембранні баки, їх використовують у системах  водопостачання, індивідуальних системах опалення, і слугують для компенсації  гідроударів.
Для гарячого водопостачання допускається застосовувати сталеві труби тільки з антикорозійним захистом.